Alb'swiss TV
Showbiz

Gjystës ky mashkull i dhuron lule e puthje

gjystes-ky-mashkull-i-dhuron-lule-e-puthje

Ky mashkull i dhuron lule e puthje Gjystës.

Këngëtarja nga Ulqini Gjyste Vulaj kohëve të fundit po din të jetë mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo kohë pas kohë po tregon që është e zonja edhe në kuzhinë, duke gatuar ushqime të shijshme, shkruan Kosovarja.

Duke iu përkushtuar më shumë jetës private, gjegjësisht bashkëshortit e fëmijëve, ajo publikon imazhe të shumta të tyre, duke treguar jetën luksoze që e posedojnë.

Dashurinë që kanë fëmijët për nënën e tyre e shprehin në forma të ndryshme, ku së fundmi ishte djali ai i cili e suprizoj me një lule.

Duke i dhuruar puthje në faqe, Gjystja po ndihet nëna më e lumtur në botë.

Të ngjajshme

I dashuri turk i bën dhuratë unazë diamanti, Genta nuk përmbahet në reagimin e saj

albswiss.com

Kaq e ëmbël paska qenë, ja si duket Elita Rudi kur ishte fëmijë

albswiss.com

Linda Hakaj shfaqet pas një kohe të gjatë, ja si po duket me 30 kg më pak dhe flokët bionde

albswiss.com