Alb'swiss TV
Showbiz

Gold AG e ZBULON emrin e djalit, ka befasuar të gjithë me përzgjedhjen që ka bërë

gold-ag-e-zbulon-emrin-e-djalit,-ka-befasuar-te-gjithe-me-perzgjedhjen-qe-ka-bere

Reperi Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër për herë të parë dhe gjinia e foshnjës është djalë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Goldi me anë të një postimi në Instagram, teksa njofton se vogëlushin e pagëzoi me emrin Gueril.

Ai shprehet i lumtur që djali i tij erdhi në jetë në një datë që është e shënuar për shqiptarët, më 28 nëntor.

Falenderimi i takon Krijuesit të qiejve dhe tokës, që sot mua dhe nusen time na furnizoi me një djalë.

O Allah o Zoti im ty të takon falenderimi, o Zoti im gëzoj të gjithë çiftet që e kërkojnë këtë dhuratë prej teje.

Biri im ti linde në një ditë të veçantë për mua, por edhe për mbarë popullin shqiptarë.Në këtë datë gjithmonë e festuam festën e flamurit, festuam më vonë edhe daljen publike të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Në këtë datë lindi një njeri i madh që fal pushkës së tij ti sot linde në liri birë.Djali i babës ti erdhe me 28 Nëntor në ditëlindjen e Adem Jasharit.Emrin tënd e vendosi edhe data jote, e gëzofsh emrin GUERIL, e paq shëndetin dhe jetën e gjatë, qofsha krenarë me ty e jetofsh i lirë në tokën tënde djali jem i miri…

O Zoti im ti je i vetmi furnizues, mos më largo nga mëshira jote dhe më bëj rob falenderues.”, shkruan Goldi.

Të ngjajshme

Vdes nëna e Robert dhe Patris Berishës, ky është posimi i tyre prekës

albswiss.com

Kjo është e fejuara e Bertan Asllanit

albswiss.com

Luana Vjollca sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë, shikoni reagimin e saj

albswiss.com