Alb'swiss TV
Lajme

Grabitje në Prishtinë, hajnat i vjedhin para një barnatoreje

grabitje-ne-prishtine,-hajnat-i-vjedhin-para-nje-barnatoreje

Edhe një grabitje në Prishtinë, hajnat i vjedhin para një barnatoreje.

Ditëve të fundit është rritur numri i grabitjeve në Kosovë.

Një grabitje sonte ka ndodhur në një barnatore në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Rreth orës 20:02, policia është njoftuar për një grabitje në rrugën ‘Holger Petersen’ në Prishtinë. Grabitja ka ndodhur në një barnatore, ankuesja deklaron se një i dyshuar mashkull i ka grabitur një shumë parash dhe ka ikur në drejtim të panjohur”, ka thënë Krasniqi.

Policia ka dal dhe po merret me këtë rast.

Të ngjajshme

Orientimet ideologjike të partive, ndesh me përbërjet e listave zgjedhore

albswiss.com

6 pacientë me koronavirus në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës

albswiss.com

Vendimi i Kushtetueses ende nuk ka shkuar në Qeveri

albswiss.com