Alb'swiss TV
Sport

Griezmanni dëshpëron tifozët e Barcelonës, kjo është arsyeja

griezmanni-deshperon-tifozet-e-barcelones,-kjo-eshte-arsyeja

Lojtari i njohur, Griezmann ka dëshpëruar tifozët e skuadrës së Barcelonës.

Sulmuesi francez, Antoine Griezmann i ka dëshpëruar tifozët e Barcelonës.

Në një intervistë që e pati dje, Griezmann tha se nuk do t’i heq flokët pasi gruaja dhe fëmijët e tij i pëlqejnë flokët e tij.

“Unë do të mbaj flokët gjata edhe nëse Barcelona më thotë t’i heq. Gruaja dhe fëmijët e mijë duan që unë t’i mbaj”, u shprehë ai.

Tifozët e Barcelonës e kanë kritikuar Grizzin për stilin e flokëve.

Të ngjajshme

Mesut Ozil u largua nga Arsenali, Mustafi vjen me një mesazh prekës për të

albswiss.com

Dridhet Milan, tjetër rast pozitiv me koronavirus

albswiss.com

Shqiptari i parë kampion bote

albswiss.com