Alb'swiss TV
Sport

Hakan Calhanoglu në Juventus? – kjo foto ngrehë dyshime të mëdha!

hakan-calhanoglu-ne-juventus?-–-kjo-foto-ngrehe-dyshime-te-medha!

Një foto ka ndezur imagjinatën e tifozëve së fundmit sa i përket karrierës së Hakan Calhanoglu.

E ardhmja e tij ka shumë pikëpyetje, të cilat shtohen edhe më shumë pas një fotoje të tijën së bashku me Merih Demiral në Torino.

Pavarësisht se të dy lojtarët njihen me njëri-tjetrin për shkak të kombësisë së njëjtë të tyre, fakti që mesfushori i Milanit ka udhëtuar drejt Torinos për t’u takuar me të ngre dyshime për një kalim të tij te Juventusi.

Të ngjajshme

Maldini shfrytëzon raportet e mira me Real Madrid, një tjetë transferim në janar

albswiss.com

Ronaldo dhe Messi në listën e ngushtë për formacionin e vitit

albswiss.com

Pas Manchester Unitedit edhe PSG pëson humbje

albswiss.com