Hernandez shkëlqeu, këto janë notat e lojtarëve Roma 1-2 Milan – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Hernandez shkëlqeu, këto janë notat e lojtarëve Roma 1-2 Milan

hernandez-shkelqeu,-keto-jane-notat-e-lojtareve-roma-1-2-milan

Notat e lojtarëve: Roma 1-2 Milan.

Milani ka arritur të triumfojë përballë Romës (2-1) në Stadio Olimpico.

Theo Hernandez (8.0) është shpallur lojtari me vlerësimin më të lartë në këtë takim.

Federico Fazio (5.8) ka marrë notën më të ulët në këtë takim.

Vlerësimi i plotë i lojtarëve të të dyja skuadrave:

Notat e lojtarëve të Romës

Notat e lojtarëve të Milanit

Të ngjajshme

Kush do të jenë trashëgimtarët e pasurisë së Maradonës?

albswiss.com

Challandes tregon ëndrrën: “Të kualifikohemi dhe ta fitojmë Botërorin”

albswiss.com

Stërvitja e Kosovës në Hajvali anulohet, e konfirmon FFK-ja

albswiss.com