Alb'swiss TV
Lajme

Humb jetën e reja nga Peja që u aksidentua dy muaj më parë

humb-jeten-e-reja-nga-peja-qe-u-aksidentua-dy-muaj-me-pare

U aksidentua dy muaj më parë, vdes e reja nga Peja.

Anjeza Iberdemaj nga Peja ka vdekur në moshë të re, si pasojë e plagëve të rënda të marra nga një aksident të pësuar me veturë.

Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës e ka konfirmuar rastin, teksa ka thënë se trupi është dërguar për obduksion.

“Rreth orës 18:00 Policia është njoftuar për vdekjen e një vazje. E ndjera ka ndrru jete ne Qkuk pas akasidentit qëe ka pasur në Pejë. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit dhe trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, thuhet në komunikatë.

Mediet lokale kanë raportuar se e ndjera kishte pësuar aksident përpara dy muajsh.

Të ngjajshme

Rrezikohen banorët e Istogut, bie shtylla elektrike në mes të rrugës

albswiss.com

Aktgjykimi i Gjykatës Kushtetuese, vjen reagimi i parë i Kurtit

albswiss.com

Kjo është mosha e 19 personave të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

albswiss.com