Alb'swiss TV
Showbiz

I dashuri i ri i Fjollës shumë romantik, ia kushton disa vargje këngëtares

i-dashuri-i-ri-i-fjolles-shume-romantik,-ia-kushton-disa-vargje-kengetares

Ata kohëve të fundit kanë ndarë dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina dhe partnerin e saj të ri, biznesmenin nga Gjilani, Fisnik Syla.

Ky i fundit edhe këtë herë ka shkruar disa fjalë romantike për të dashurën e tij, ndërsa shfaqen në foto së bashku.

“Personi i parë që më vjen në mëngjes kur të zgjohem, është arsyeja ime e lumturisë. Unë jetoj me gjysë zemre, sepse gjysmën tjetër e ke ti”.

“Je personi më zemërbardhë që kam njohur në jetën timë”, kanë qenë fjalët e tij.

Të ngjajshme

Njomza e Engji janë bërë si binjake për festën e sontme, kaq bukur po duken

albswiss.com

E lumtur si asnjëherë me parë, ‘Sasa’ publikon pamje kur 17 vitesh!

albswiss.com

Këngëtarja kosovare e thotë hapur: Dua të jem në krahët e Robert Berishës

albswiss.com