I sapo transferuari në Milan po transferohet te rivali i Rosonerëve – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

I sapo transferuari në Milan po transferohet te rivali i Rosonerëve

i-sapo-transferuari-ne-milan-po-transferohet-te-rivali-i-rosonereve

Dalot largohet nga Milani, mirëpo jo nga Serie A.

Diogo Dalot tek rivalët e Milanit!

Diogo Dalot është i huazuar te Milani, mirëpo Rosonerët nuk do ta shfrytëzojnë opsionin për blerjen e tij.

Futbollisti portugez nuk ka bindur drejtuesit e Milanit dhe në verë do të rikthehet tek United.

Dalot ka bërë paraqitje të mira në fazën ofanzive, mirëpo në fazën defanzive nuk ka bindur aspak dhe Rosonerët nuk dëshirojnë të shpenzojnë 20 milionë euro për të.

Mediat italiane raportojnë se interesim për Dalot ka shfaqur Napoli dhe se De Laurentiis kërkon të përfitojë nga kjo mundësi.

Napoletanët synojnë transferimin e Dalot në merkaton e verës dhe bisedimet me United pritet të fillojnë së shpejti.

Të ngjajshme

Lajm i mirë për Milan, ylli i madh rikthehet në stërvitje

albswiss.com

Xavi fantastik edhe si trajner

albswiss.com

Vdes pilotja e garave të ‘Top Gear’, Sabine Schmitz

albswiss.com