Inter dhe Atletico po e bëjnë shkëmbimin e madh – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Inter dhe Atletico po e bëjnë shkëmbimin e madh

inter-dhe-atletico-po-e-bejne-shkembimin-e-madh

Vidal në Madrid, ylli i Atleticos te Interi.

Inter dhe Atletico Madrid kanë gati super shkëmbimin për merkaton e verës.

Arturo Vidal ka rënë në plan të dytë te Interi dhe kiliani pritet të largohet nga Meazza në fund të sezonit.

Christian Eriksen e ka fituar besimin e Contes dhe është Vidal ai që do të largohet nga skuadra.

Interesim për Vidal kanë shfaqur Sevilla dhe Atletico Madrid, ndërsa Colchoneros kanë përgatitur një ofertë joshëse për Interin.

Sipas mediave spanjolle, Atletico do tia ofrojë Interit kartonin e Hector Herreras në këmbim të Vidal.

Bisedimet pritet të fillojnë së shpejti dhe Neroaxurët pritet ta pranojnë ofertën.

Të ngjajshme

“Nuk është gjendja fizike”, Pirlo zbulon problemin e vërtetë të Dybalas

albswiss.com

Lamtumirë City, Aguero transferohet të gjiganti nga Premierliga

albswiss.com

Befason Milani, zbulon zëvendësuesin e Donnarummas

albswiss.com