Interi e zgjedh portierin e ri – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Interi e zgjedh portierin e ri

interi-e-zgjedh-portierin-e-ri

Interi e zgjedh pasardhësin e Handanovicit.

“Nerazzurri” e kanë gjetur tashmë pasardhësin ideal të portierit aktual, Samir Handanovic.

Ai është Mattia Perin.

Interi e ka gjetur tashmë portierin e ri.

“Nerazzurri” deri tash ishin në kërkim të pasardhësit të Samir Handanovicit, i cili po shkon drejt fundit të karrierës.

Dhe, portali “InterLive” raporton se lideri i Serie A ia ka mësyrë portierit Mattia Perin.

Aktualisht, 28 vjeçari është i huazuar në Genoa nga Juventusi.

“Bianconeri” nga ana e tyre janë të gatshëm ta shesin përfaqësuesin italian.

Interi nga ana e tij po mendon ta ofrojë mesfushorin ofanziv Matias Vecino në këmbim te portierit.

Perin ka shkëlqyer në sezonet e fundit në futbollin italian.

Të ngjajshme

Pele ka dy fjalë për Ronaldon pasi ia theu rekordin

albswiss.com

Zbulohet dieta e Ibrahimovic

albswiss.com

Kosova mposhtet nga Italia

albswiss.com