Alb'swiss TV
Sport

Isco po largohet nga Real Madridi

isco-po-largohet-nga-real-madridi

Isco i përgatitur të largohet nga Reali gjatë janarit.

Ylli i Real Madridit, Isco është i hapur që të largohet në afatin dimëror.

Spanjolli nuk është në projektin e Zinedine Zidane, meqenëse shumicën e ndeshjeve është në stol.

Sipas Marca, Isco është takuar me Zidanen për largimin e mundshëm në vitin 2021, ngase dëshiron të këtë minutazhë më të madhe

Ish mesfushori i Malagas kërkohet nga skuadrat italiane dhe angleze, derisa Juventusi dhe Manchester City është në listën e klubeve që e duan.

Sidoqoftë, Evertoni shihet favorit dhe janë të gatshëm të ofrojnë 25-30 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse 28-vjeçari pas shtatë vite e gjysmë do largohet nga “Santiago Bernabeu”.

Të ngjajshme

Milan – Simakan, ky është lajmi i fundit nga Franca

albswiss.com

Fati operohet me sukes, Barcelona jep lajmin e keq për tifozët

albswiss.com

Drejtori sportiv i Milanit jep lajmin e fundit për Diaz

albswiss.com