Alb'swiss TV
Showbiz

Ish-e fejuara sapo i bëri një ‘diss’ djalit të Danit

ish-e-fejuara-sapo-i-beri-nje-‘diss’-djalit-te-danit

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo.

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

Sonte ajo ka treguar se ka dalur në darkë me shoqëri, gjë të cilën e ka bërë edhe Andi mbrëmë.

A thua ishte ky një ‘diss’ për ish-të fejuarin!?/ORAinfo/

Të ngjajshme

Mail Order Brides Pricing – Why It Is Essential to Be Educated About the Process

albswiss.com

Blerona e veshur me fustan me ‘xixa’, po shkëlqen me këtë pamje

albswiss.com

Zeshkan dhe shumë muskulor, njihuni me të dashurin 9 vjet me të ri të aktores turke

albswiss.com