Alb'swiss TV
Lajme

Ishte e prekur me koronavirus, 29-vjeçarja shtatzënë ndëroi jetë pasditen e sotme në QKUK

ishte-e-prekur-me-koronavirus,-29-vjecarja-shtatzene-nderoi-jete-pasditen-e-sotme-ne-qkuk

29-vjeçarja shtatzënë vdiq nga COVID-19 pasditen e sotme në QKUK.

29-vjeçarja shtatzënë vdiq pasditen e sotme nga koronavirusi rreth orës 15:15, shkruan Gazeta Express.

Kështu ka bërë të ditur për Express, drejtori i Anesteologjisë në QKUK, Nehat Baftiu.

E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të dhe ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Të ngjajshme

Dorëzohet në polici sulmuesi i gazetarit Valon Syla

albswiss.com

Prokuroria kërkon paraburgim për gjinekologun, pas abortit të 13-vjeçares nga Gjilani

albswiss.com

Konjufca nuk uroi për fitoren në Llap, nuk u duk në fushatë, nuk qeshi me Kurtin

albswiss.com