Alb'swiss TV
Showbiz

Jeta luksoze e Luanës, e pabesueshme sa ka paguar vetëm për një palë komplete

jeta-luksoze-e-luanes,-e-pabesueshme-sa-ka-paguar-vetem-per-nje-pale-komplete

Luana Vjollca është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është e njohur si këngëtare dhe moderatore tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo..

Luana është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në to formë dhe plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se Luana shpenzon shuma të mëdha parash.

Së fundi, ajo është shfaqur një emision në një palë komplete në të cilat u duk mahnitëse.

E për këto komplete ajo ka paguar 2577 euro./ORAinfo/

Të ngjajshme

Afërdita publikon foto me barkun e fryrë, ja sa është shëndoshur

albswiss.com

Këngëtari shqiptar rezulton pozitiv me koronaviurs

albswiss.com

Kapen sërish bashkë Mozzik e Loredana, publikojnë foto nga ky vend

albswiss.com