Alb'swiss TV
Lajme

Jetmir Rudi nga Malisheva po mbahet i lidhur në mal dhe i zhveshur

jetmir-rudi-nga-malisheva-po-mbahet-i-lidhur-ne-mal-dhe-i-zhveshur

Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës është raportuar i zhdukur. Familjarët e tij e kanë lajmëruar rastin në Polici, ku edhe kanë kërkuar ndihmë për gjetjen e 28-vjeçarit.

“Dyshimet e para janë se 28-vjeçari Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës është rrëmbyer. Policia dhe ekipet tjera janë duke tentuar t’i bien në gjurmë, qoftë viktimës apo të dyshuarit”, kanë deklaruar nga Policia e Gjakovës për Reporteri.

Se Jetmir Rudi është rrëmbyer e vërtetojnë edhe fotot e dërguara në redaksi të TV Malisheva, ku shihet se Jetmir Rudi është i lidhur dhe i shtrirë në tokë dhe pothuajse i zhveshur.

Policia është njoftuar për këto foto, dhe është duke u marr më rastin.

Të ngjajshme

Trafiku Urban i Prishtinës ndalon qarkullimin për shkakë masat anti-Covid

albswiss.com

Biden president i SHBA-ve, kosovarët presin mbështetje më të madhe

albswiss.com

Publikohet audio-incizimi ku Arbërie Nagavci flet për Vjosa Osmanin

albswiss.com