Alb'swiss TV
Showbiz

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

jonida-behet-‘nuse’,-i-la-te-gjitha-nen-‘hije’-me-kete-fustan

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Jonida është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket me shumë stil./ORAinfo/

Të ngjajshme

Lola zbukurohet për të dalë në qytet, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

albswiss.com

Momenti emocionues kur babai i Ledrit kuptoi se është bërë gjysh

albswiss.com

Adelina për ditëlindje i ‘qarros’ fansat me një foto përvëluese

albswiss.com