Alb'swiss TV
Showbiz

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

jonida-fotografohet-ne-rruge,-a-eshte-kjo-mami-me-me-stil-qe-keni-pare?

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Ҫifti shumë i njohur janë bërë prindër të një vajze pak kohë më parë.

E në foton e fundit, Jonida shihet e veshur shumë bukur.

A është kjo mami më me stil që keni parë?!/ORAinfo/

Të ngjajshme

Arta ‘transformohet’ dhe zhvishet para fotografit, zbulon edhe diҫka të re

albswiss.com

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

albswiss.com

Shkurta bën një gjest të madh për njërën nga koleget e saj

albswiss.com