Juventus gabon, barazon me Veronan – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Juventus gabon, barazon me Veronan

juventus-gabon,-barazon-me-veronan

Juventusi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1:1 ndaj Veronas në kuadër të javës së 24-të në Serie A.

Ronaldo shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën e 49-të, ndërsa Barak realizoi golin e barazimit, e që në fund doli vendimtari për këtë përballje.

Me këtë barazim, Juventusi shkon në kuotën e 45 pikëve, tetë më pak se Interi i vendit të parë dhe katër më pak se Milani.

Të ngjajshme

Reali nuk ka më durim, i vendos ultimatum Sergio Ramos-it

albswiss.com

Manchester United me ofertë të ‘çmendur’ për transferimin e De Ligt

albswiss.com

Besar Halimi vjen me deklaratë befasuese pas fitores ndaj Lituanisë

albswiss.com