Juventus nis ndryshimin e madh, do transferojë yllin e United këtë verë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Juventus nis ndryshimin e madh, do transferojë yllin e United këtë verë

juventus-nis-ndryshimin-e-madh,-do-transferoje-yllin-e-united-kete-vere

Juventus do transferojë yllin e United këtë verë.

Juventus nuk ka hequr dorë aspak nga ideja për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba.

Francezi i cili ka qenë pjesë e Zonjës së Vjetër nuk është më i paprekshëm tek skuadra e Solskjaer dhe Biankonerët po kërkojnë të shfrytëzojnë pikërisht këtë mundësi.

Ai ka qenë gjithmonë i përfolur për një rikthim të mundshëm tek kampionët e Serie A dhe kjo verë duket se do të jetë vendimtarja për një transferim të tillë.

Ende nuk dihet çmimi që do të kërkohet nga Djajtë e Kuq por për Agnellin pak rëndësi ka kjo pasi rikthimi i Pogbas duket një prioritet për të dhe Paraticin.

Të ngjajshme

Formacionet zyrtare: Kosova luan për një rezultat pozitiv kundër Spanjës

albswiss.com

Lojtarët e Kosovës zhvilluan stërvitjen e parë para ndeshjeve ndaj Lituanisë dhe Suedisë

albswiss.com

Përleshje fizike mes Agim Ademit e Eroll Salihut? – Flasin nga FFK

albswiss.com