Juventus – Porto, formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Juventus – Porto, formacionet zyrtare

juventus-–-porto,-formacionet-zyrtare

Ronaldo me shokë në kërkim të përmbysjes në Champions League.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Juventusit dhe FC Portos.

Juve ka humbur sfidën e parë 2-1 në Portugali dhe sonte fitorja 1-0 i kualifikon në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Në rast të pësimit të së paku një goli, atëherë Zonjës së Vjetër do t’i duhet të fitojë me dy gola diferencë për të kaluar tutje.

Juve:

Porto:

Të ngjajshme

Ky person i prinë listës së dëshirave të Laportas për trajner të ri të Barcelonës

albswiss.com

Lewandowski mungon kundër Anglisë

albswiss.com

Inter në krizë financiare, ‘detyrohet’ të kërkojë para nga partnerët e menaxhmentit Elliot!

albswiss.com