Alb'swiss TV
Sport

Juventusi do të luaj sonte kundër Genoas pa Ronaldon

juventusi-do-te-luaj-sonte-kunder-genoas-pa-ronaldon

Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte, formacionet zyrtare.

Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë.

Pirlo sonte ka vendosur që të luajë me një skuadër të re kundër Genoas, derisa nuk ka startuar me Cristiano Ronaldon.

Nga minuta e parë, Juventus ka startuar me Moratan dhe Kulusevski, kurse në portë është Buffon që do të jetë edhe kapiteni i Juventusit.

Formacionet zyrtare:

Juventus

Të ngjajshme

Lajme të këqija nga Vedat Muriqi

albswiss.com

Real Madrin po këmbëngul në transferimin e tij, Theo merr vendimin final

albswiss.com

Publikohen formacionet zyrtare, Real Madrid – Atletico Madrid

albswiss.com