Alb'swiss TV
Showbiz

Kaq e dobët ishte dikur Xheri

kaq-e-dobet-ishte-dikur-xheri

Kur Xheri e kishte trupin në vijë.

Për shumkë është e njohur si Xheri e “RTV 21”, e programit të famshëm “Diçka po zihet”.

Ama, ka edhe nga ata që Xheraldina Vulën e njohin thjeshtë si të ëmën e Ledrit, artistit të famshëm të muzikës rep.

Gjithsesi, Xheri është figurë e njohut dhe me një karakter tejet të veçantë e magnetik, shkruan “Kosovarja”.

Xheraldina Vula prej shumë vitesh ka përmasa XXL, ama dikur ishte mjaftë “fit”.

Më mirë atëherë, apo tani?

Të ngjajshme

Enver Hasani: Po, do të pranoja pozitën e presidentit

albswiss.com

Adelina del për kafe, por me këtë detaj habiti të gjithë

albswiss.com

Femra më e bukur shqiptare nuk jeton vetëm, na njofton me mashkullin që i ka marrë zemrën

albswiss.com