Alb'swiss TV
Sport

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes Ferencvaros – Barcelona

keto-jane-formacionet-zyrtare-te-ndeshjes-ferencvaros-–-barcelona

Ferencvaros – Barcelona është ndeshja që do të zhvillohet sonte.

Ferencvaros në shtëpi pret liderin e grupit G në Ligën e Kampionëve, Barcelonën.

Ndeshja mes Ferencvaros dhe Barcelonës është e vlefshme për xhiron e pestë të fazës së grupeve.

Kjo ndeshje fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Ferencvaros -Barcelona

Të ngjajshme

Edhe Akil Gjakova eleminohet

albswiss.com

Draxler po transferohet te gjiganti i Serie A

albswiss.com

Ndeshja ndaj Dortmundit, Muriqi nuk starton për Lazion

albswiss.com