Kida blenë veturë 120 mijë euro, publikon pamje të luksoze – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kida blenë veturë 120 mijë euro, publikon pamje të luksoze

kida-blene-veture-120-mije-euro,-publikon-pamje-te-luksoze

Kida blenë mercedes ‘G-class’.

Këngëtarja kosovare Kida ndonëse e re në moshë por ka arritur mjaft shumë sa i përket karrierës.

Bukuroshja çdo herë lanson këngë të cilat kapin vendet e para në top lista, shkruan “Kosovarja”.

Por, as sa i përket jetës luksoze Kida nuk hekën keq as në këtë aspekt, gjë e cila vërehet edhe në postimet që i sjellë në instagram.

Së fundmi, këngëtarja ka treguar se ka blerë tipin e veturës mercedes G class, e cila kap shifrën prej 120.000 euro.

Sipër imazheve që solli këngëtarja ku shihet se ndodhet në një autosallon, ajo shkroi ‘Bisha ime’.

Eh, po le ta gëzojë.

Të ngjajshme

Ledri dhe Poema e vogël i bëjnë këtë dhuratë Xherit, ky është reagimi i saj

albswiss.com

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

albswiss.com

Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit

albswiss.com