Alb'swiss TV
Showbiz

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit

kjo-eshte-befasia-qe-e-priti-emires-pas-lidnjes-se-djalit

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi.

Në datën historike 28 Nëntor çifti simpatik Gold Ag e Ermira u bënë prindër për herë të parë.

Ishte Goldi ai i cili shkroi fjalët më emocionuese për ardhjen në jetë të djalit, shkruan Kosovarja
Këtë gëzim duket se po di ta shpreh ashtu si ç’është më së miri duke ia bërë një surprizë të vogël bashkëshortes dhe pasardhësit të tij.

Ermira ndau një imazh në një shtrat i cili ishte i mbushur me gjethe trëndafili e me një buqetë më lule.

“Të vish në shtëpi për këtë” ishte mbishkrimi i imazhit, duke shprehur gëzimin që po e përjeton me familjen e saj.

Befasi e këndshme kjo.

Të ngjajshme

Kush e solli në këtë gjendje Lulen e Medës?

albswiss.com

‘Çikë hastreti’, prindërit i bëjnë dhuratë për fundvit Leartës një veturë super luksoze

albswiss.com

Vijnë reagime pas publikimit të këngës së Shkurte Fejzës: Përmban gjuhë të urrejtjes dhe promovon nënshtrimin e grave

albswiss.com