Alb'swiss TV
Showbiz

Kjo është dashuria e re në jetën e Adriana Matoshit!

kjo-eshte-dashuria-e-re-ne-jeten-e-adriana-matoshit!

Adriana Matoshi tregon se ka një dashuri të re në jetën e saj.

Aktorja e njohur Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të suksesshme në vendin tonë.

Ajo tash e sa vite është shumë aktive në jetën e saj profesionale, qenë pjesë e shumë filmave.

Ndërkaq ajo sot mbrëma në emisionin SHIKO KUSH LUAN me Luana Vjollcën ka deklaruar diçka që nuk e kishte thënë më parë.

Në njërën prej lojrave në këtë emision, aktorja është pyetur për jetën privare

“Adriana tashmë ne e dimë se ti ke katër fëmijë dhe je një mami single, a ka një dashuri të re në jetën tënde.”, ka qenë pyetja që i është bërë.

Përgjigjja e aktores ishte kjo: “Po ka.”

Siç duket aktorja ia ka vënë vulën kësaj çështje, duke e pohuar vet këtë gjë.

Të ngjajshme

Lori në veshje nusërie tradicionale të Rugovës, lë ‘pa mend’ me pamjen

albswiss.com

Një zonjë si Afërdita, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

admin

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

albswiss.com