Kjo është nota e Vedat Muriqit në ndeshjen e sotme – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Kjo është nota e Vedat Muriqit në ndeshjen e sotme

kjo-eshte-nota-e-vedat-muriqit-ne-ndeshjen-e-sotme

Luajti rreth 25 minuta sonte, kjo është nota e Vedat Muriqit.

Lazio është mposhtur përsëri, por sonte në Serie A.Bologna ka triufmuar me rezutlat 2 me 0.

Mbaye dhe Sansone shënuan për fitoren e madhe të skuadrës së trajnerit Mihajlovic.

Në këtë takim për rreth minuta luajti edhe reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Për minutat sa luajti, Muriqi kishte paraqitje solide dhe u vlerësua me notë 6.0.

Të ngjajshme

Gënjeshtra e madhe e ditës së sotme rreth Ronaldos

albswiss.com

Lajmi i fundit: Basketbollistaj 15-vjeçare e privon veten nga jeta

albswiss.com

Probleme për Romën, ylli i madh do humbasë tre ndeshje

albswiss.com