Klopp mund të lë Liverpoolin për këtë gjë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Klopp mund të lë Liverpoolin për këtë gjë

klopp-mund-te-le-liverpoolin-per-kete-gje

Klopp mund të largohet nga Liverpool për kombëtaren.

Me The Reds që janë duke kaluar nëpër një krizë rezultatesh, Jurgen Klopp nuk do të ishte aspak çudi në qoftë se do të largohej këtë verë nga Liverpool.

Jurgen Klopp mund të zërë vendin e Joachim Low para botërorit të 2022 përkundër kontratës së tij që skadon në vitin 2024, raporton kështu Bild.

Nga ana tjetër drejtuesit e skuadrës së Liverpool kanë mohuar kategorikisht zërat për largimin e tij gjatë kësaj vere duke i quajtur këto lajme vetëm shpifje dhe asgjë më shumë.

Të ngjajshme

Liverpool-Leipzig luhet sërish në “Puscas Arena”

albswiss.com

Del në shitje Coutinho, zbulohet arsyeja pse Barcelona e ka marrë këtë vendim

albswiss.com

Milan synon fitoren ndaj Napolit, këto janë formacionet zyrtare

albswiss.com