Kokëçarje për Piolin, i lëndohet një tjetër lojtar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Kokëçarje për Piolin, i lëndohet një tjetër lojtar

kokecarje-per-piolin,-i-lendohet-nje-tjeter-lojtar

Pioli me probleme, një tjetër lojtar i lënduar

Sipas Sky Sport Italia, Ante Rebic është jashtë skuadrës së Milanit për t’u ndeshur me Hellas Verona të dielën.

Përfaqësuesi kroat u largua nga stërvitja e Milanellos këtë pasdite dhe u kthye në shtëpi, shkruan lajmi.

Shkalla e dëmtimit nuk është e qartë, por Rebic nuk po bën udhëtimin në Stadio Bentegodi.

Kjo është një tjetër goditje serioze për Stefano Pioli, i cili tashmë është pa Zlatan Ibrahimovic, Hakan Calhanoglu, Ismael Bennacer, Mario Mandzukic dhe Daniel Maldini.

Të ngjajshme

Superkompjuteri parashikon short makthi për Liverpoolin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

albswiss.com

Laporta ‘dridh’ Milanin, transferon yllin rosonerë

albswiss.com

Zvicra apo Kosova, Andi Zeqiri pranon ftesën e kësaj Kombëtarje!

albswiss.com