Alb'swiss TV
Lajme

Kurti rri bashkë me Bulliqin në Podujevë, optimist për fitore

kurti-rri-bashke-me-bulliqin-ne-podujeve,-optimist-per-fitore

Kurti e Bulliqi bashkë dhe optimistë për fitoren e Podujevës.

Albin Kurti po qëndron krah për krah me Shpejtim Bulliqin në Podujevë.

Kryetari i Vetëvendosjes është në pritje të rezultateve bashkë me kryetarin e mundshën në ardhje të Podujevës, Shpejtim Bulliqin.

Ende nga të dy nuk ka ndonjë deklarim zyrtar ngase siç është thënë nga Vetëvendosje në Podujevë, janë duke marrë të gjithë informacionet zyrtare nga terreni para se të dalin me deklarimin e parë medial.

Të ngjajshme

Ky është shqiptari i parë në merr vaksinën anti-Covid

albswiss.com

Vdesin dy pacientë nga koronavirusi në Spitalin e Gjilanit të prekur me koronavirus

albswiss.com

Cakaj: Bashkimi kombëtar nuk përkon me realitetin politik

albswiss.com