Alb'swiss TV
Lajme

Kush do të fitojë të dielën në Llap, e ‘zbulon’ Melihate Tërmkolli

kush-do-te-fitoje-te-dielen-ne-llap,-e-‘zbulon’-melihate-termkolli

Melihate Tërmkolli “zbulon” se kush do të fitojë të dielën në Llap.

Ish-deputetja e LDK’së, Melihate Tërmkolli, ka treguar se kush pret që të fitojë zgjedhjet lokale në komunën e Besianës. Ajo thotë se keto zgjedhje nuk jane percaktuese pë asnjë parti.

“Podujevën do ta fitojë LDK’ja”, thotë Tërmkolli.

Tutje ajo ka thënë se subjetki që i takon ka vlera të mëdha dhe është ndër më të rëndësishmet në shtetndërtim.

“LDK-ja nuk lavdërohet, vetëm punon. E di që të themi vetëm ne kemi bërë, është pak e padrejtë. Por mund të shikoni edhe vetë. Jemi të bombarduar që disa vite prej rrjeteve sociale etjj.. këto zgjedhje në Podujevë nuk janë përcaktuese. As për LDK’në as për VV’në dhe as për PDK’në. Pasi tre parti janë këtu”, shtoi ajo.

Të ngjajshme

Humbi jetën një person, dalin pamje të tmerrshme nga aksidenti në Arllat

albswiss.com

Prokuroria e Speciales jep detaje, thotë se ka nxjerrë 1764 dokumente

albswiss.com

Familja e ish-presidentit Thaçi ka një mesazh për gjithë qytetarët e Kosovës

albswiss.com