Alb'swiss TV
Showbiz

Kush e lumturoi kaq shumë Qëndresën?

kush-e-lumturoi-kaq-shume-qendresen?

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka marrë një dhuratë dhe është lumturuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Duda Bajle nuk njihet në fotot e fundit, shikoni ҫfarë i ka bërë vetes me ‘photoshop’

albswiss.com

Pas 9-vjetesh në skenë, Ibrahim Tatlises ia plas vajit derisa këndon këngën “Mavi Mavi”

albswiss.com

Gëzimja del në rrugë e veshur si zonjë e rëndë, palltoja dhe kapelja e saj morën tërë vëmendjen

albswiss.com