fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Ky është babi i Lules, njihuni me të

Përveç Medës tani edhe lëvizjet e gruas së tij Lules janë shndërruar në lajm shoë bizi, shkruan “Kosovarja”.

Një grua mjaft tërheqëse dhe të këndshme e kemi bërë përkrahë këngëtarit ku çdo herë komentohet për sharmin e saj.

Çifti Përgjegjaj bëjnë së bashku një martesë të lumtur bashkë me katër fëmijët e tyre.

Familjen e Medës pak a shumë e njohim të gjithë, por jo edhe të Lules.
E si asnjëherë tjetër sot Lulja na prezanton me babin e saj, madje ka disa fjalë për ti thënë.
Përballë figurës së tij Lulja e përmbledh gjithë respektin e dashurin më këto fjalë: “Babi Ma i miri ne botë Love you “./Kosovarja/.

Të ngjajshme

Kështu nuk e keni parë ish presidenten Atifete Jahjaga

admin

Ngrënia e mishit të kuq çdo ditë, ja cka mund të shkaktojë

admin

Britanikët punojnë më shumë orë pune në BE

admin