Alb'swiss TV
Teknologji

Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

ky-eshte-cmimi-perfundimtar-i-playstation-5

Zbulohet përfundimisht çmimi i PlayStation 5.

Një tjetër çmim i mundshëm për PlayStation 5 është shfaqur në Amazon, kësaj radhe në Francë.

Sipas një liste të zbuluar së fundmi, modeli standard (ky është versioni me një disk) do të kushtojë 499,99 €.

Për krahasim, PlayStation 3 filloi për 599 euro dhe PlayStation 4 filloi për 399 euro.

Të ngjajshme

Këto janë modelet më të reja sportive të Mercedes

admin

Dalin pamjet e veturës BMW M3

admin

Përdoruesit të gëzuar, WhatsApp bëhet si Snapchat

admin