Alb'swiss TV
Sport

Ky person mund ta transferoj Haaland tw Barcelona!

ky-person-mund-ta-transferoj-haaland-tw-barcelona!

Laporta mund të transferojë Haalandin te Barça.

Joan Laporta është i gatshëm të udhëheqë sërish Barcelonën si president dhe nëse arrin të marrë këtë post, ai pritet të jetë i dhënë pas transferimit të Erling Haalandit nga Borussia Dortmundi.

Sipas “El Chiringuito”, ai do të shfrytëzojë raportet me agjentin Mino Raiola për të transferuar superyllin norvegjez nga Borussia Dortmundi.

20-vjeçari ka shkëlqyer te Dortmundi që kur u transferua në janar duke realizuar 17 gola në 13 paraqitje.

Të ngjajshme

Koronavirusi edhe në Premierligë, mësohet për një rast pozitiv

albswiss.com

Lëvizjea e papritur, Milan po synon transferimin e Mandzukiç

albswiss.com

Nuk përmend Mourinhon, Casillas zbulon emrat e tre trajnerëve më inspirues

albswiss.com