Alb'swiss TV
Showbiz

Lajmi i fundit: Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19

lajmi-i-fundit:-bujar-qamili-ne-gjendje-te-rende-nga-covid-19

Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19.

Këngëtari i njohur i muzikës shkodrane dhe asaj popullore Bujar Qamili është infektuar nga Covid 19.

Si pasojë e gjendjes së tij të rënduar është shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Ai tashmë ndodhet në terapi intesive dhe po merr ndihmën mjekësore nga mjekët dhe infermierët e spitalit Infektiv, i njohur që prej pandemisë si COVID1.

Të ngjajshme

Njihuni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës

albswiss.com

Dalin pamjet, nuk do ta besoni se ku punonte Elita Rudi para se të bëhej e famshme

albswiss.com

Përfundon gjithçka, çifti i njohur ndahen pas shtatë vitesh fejesë

albswiss.com