Alb'swiss TV
Lajme

Lajmi i fundit: Policia e qëllon me armë një person në Graçanicë.

lajmi-i-fundit:-policia-e-qellon-me-arme-nje-person-ne-gracanice.

Policia e qëllon me armë një person në Graçanicë.

Një person është plagosur me armë zjarri nga një zyrtar policor para pak çasteve në Graçanicë

Personi i plagosur ishte së bashku me një person që ishte në kërkim dhe që është ndalur nga policët e Graçanicës.

IndeksOnline ka mësuar se polici e ka qëlluar me revolen e tij në shpatull personin që ishte së bashku me personin që ishte në kërkim nga policia.

Të ngjajshme

7 të vdekur dhe 169 raste të reja me kronavirus në Kosovë

albswiss.com

Sqarohet ShSKUK-ja për oksigjenin që po e përdorin pacientët në spitale

albswiss.com

Engel i reagon Trumpit: Luftës së Kosovës i dhanë fund Clinton dhe NATO, e jo ju

albswiss.com