Lamtumirë Juventus! – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Lamtumirë Juventus!

lamtumire-juventus!

Dybala afër largimit nga Juventusi

Paulo Dybala është afër largimit nga Juventusi, sipas Calcio Mercato.

Juventusi mund ta shesë 27-vjeçarin këtë verë mes një situate të pasigurt financiare që e ka kapluar klubin rreth pagave të lojtarëve.

Juve mund të kërkojë Mauro Icardin nga Paris Saint-Germain në këmbim të Dybalas, ndërsa Antoine Griezmann i Barcelonës gjithashtu mbetet një opsion.

Të ngjajshme

Ndeshje e ‘çmendur’ mes Turqisë dhe Holandës

albswiss.com

Deklarata e ditës: Neymar dhe Messi mund të bahkohen sërish, por jo në Paris!

albswiss.com

A po largohet nga Real Madridi? Më në fund vendos Isco

albswiss.com