Alb'swiss TV
Showbiz

Learta e do kaq shumë vjehrrën, ja çka bën për hatrin e saj

learta-e-do-kaq-shume-vjehrren,-ja-cka-ben-per-hatrin-e-saj

Learta ja bënë këtë kafe për qejfi vjehrres së saj.

Learta Jakupi së fundi është parë edhe në shumë intervista televizive, ku ka folur edhe më tepër rreth vetës dhe jo vetëm.

Learta, që ka studiuar për muzikë dhe gazetari, aktualisht i ka vënë në pauzë të gjitha aktivitetet.

Siç dihet, reja e Shyhretes, së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, andaj është në periudhën e pritjes së ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Edhe vjehrra e saj, Shyhretja është pushim per shkak të pandemisë, andaj ato kanë më tepër kohë ta shijojnë kafen nën shoqërinë e njëra tjetres.

E, për Shyhreten, kafe më të mirë se të Leartes nuk bënë askush.

Të ngjajshme

Lulja sapo doli nga frizerja, ka bërë grim shumë të rëndë

albswiss.com

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, vjen reagimi nga Labinot Tahiri

albswiss.com

Me fustan të ngushtë e provokues, Fjolla do ta bëjë xheloz burrin e saj me këtë paraqitje ‘hot’

albswiss.com