Alb'swiss TV
Showbiz

Learta tregon se për çka e ka marrë malli

learta-tregon-se-per-cka-e-ka-marre-malli

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se e ka marrë malli për pushime me burrin dhe djalin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vjedhja e mbi dy milionë eurove nga Thesari, avokati i Labinot Grudës: Jemi të bindur, klienti im nuk kreu transferin e mjeteve

albswiss.com

Gent Cakaj jep dorëheqje nga pozita e Ministrit në detyrë në Qeverinë Rama

albswiss.com

Një kunatë si Engji, shikoni çka bën për Leartën

albswiss.com