Alb'swiss TV
Showbiz

Ledri dhe nusja e tij bëjnë shetitjen e parë me vajzën, pamja e Sarës mori tërë vëmendjen

ledri-dhe-nusja-e-tij-bejne-shetitjen-e-pare-me-vajzen,-pamja-e-sares-mori-tere-vemendjen

Sara dhe Ledri para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Poem blu është emri me të cilin Ledri e Sara e kanë pagëzuar vajzën e saj.

E sot ata kanë bërë shëtitjen e parë me vajzën, ku Sara duket se është në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vdekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin lamtumirës

albswiss.com

Tjetër ndërhyrje në pamje nga Atifete Jahjaga!

albswiss.com

A u arrestua Shpat Kasapi? Lajmërohet vet këngëtari

albswiss.com