Leicester-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Leicester-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare

leicester-arsenal,-publikohen-formacionet-zyrtare

Leicesteri përballet sot me Arsenalin në kuadër të javës së 26-të në Premierligën angleze.

Leicesteri kërkon tri pikët për të vazhduar garën për Champions League.

Në anën tjetër, Arsenali kërkon ringjalljen dhe ngjitjen në tabelë, pasi aktualisht gjendet në vendin e 11-të.

Formacionet startuese:

Të ngjajshme

Çfarë i bashkon Zenelin, Dresevicin, Berishën e Rashanin me Suedinë?

albswiss.com

Zlatan Ibrahimovic tani edhe aktor

albswiss.com

La Kosovën për Shqipërinë, flet Hajdin Salihu

albswiss.com