Liverpool – Chelsea, formacionet e mundshme – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Liverpool – Chelsea, formacionet e mundshme

liverpool-–-chelsea,-formacionet-e-mundshme

Formacionet e mundshme: Liverpool – Chelsea.

Liverpool dhe Chelsea do të përballen ndaj njëra tjetrës sonte (e enjte) me fillim nga ora 21:15.

Një nga ndeshjet më interesante të javës së 29-të në Premierligë do të jetë pikërisht përballja mes The Reds dhe Bluve të Londrës, transmeton lajmi net.

Të dy klubet po luftojnë për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve dhe kjo ndeshje mund të vendos shumëçka.

Chelsea ka një pikë më shumë sesa Liverpool (44) dhe kësisoj është e pozicionuar në vendin e pestë.

Formacionet e mundshme:

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Fabinho, Robertson; Thiago, Wijnaldum, Jones; Salah, Firmino, Mane

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; James, Kante, Kovacic, Alonso; Mount, Giroud, Werne

Të ngjajshme

Në Grand Slamin e Tbilisit, Nora Gjakova e artë

albswiss.com

Tre trajnerë në garë për ta marrë drejtimin e Romës

albswiss.com

Pioli zbulon tri blerjet e reja

albswiss.com