Liverpool – Leipzig, këto janë formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Liverpool – Leipzig, këto janë formacionet zyrtare

liverpool-–-leipzig,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – Leipzig.

Ndeshje tjetër interesante në Ligën e Kampionëve do të jetë edhe ajo mes Liverpoolit dhe RB Leipzigit.

Me fillim nga ora 21:00 do të luhet ndeshja mes The Reds dhe Leipzig në Ligën e Kampionëve.

Një orë përpara ndeshjes, janë postuar edhe formacionet zyrtare:

Liverpool:

Leipzig: Gulacsi; Mukiele, Upamecano, Klostermann; Adams, Sabitzer, Kampl, Olmo, Halstenberg; Sorloth, Nkunku

Të ngjajshme

Interi në bisedime me yllin e madh

albswiss.com

Scholes i dëshpruar pas barazimit Manchetser- Milan

albswiss.com

Gattuso pas eliminimit të Napolit: Nëse dikush duhet të jap përgjegjësi, ai jam unë

albswiss.com