Liverpooli e qet në shitje, Xherdan Shaqirin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Liverpooli e qet në shitje, Xherdan Shaqirin

liverpooli-e-qet-ne-shitje,-xherdan-shaqirin

Liverpooli si duket është i hapur që në afatin kalimtar të verës të negociojë me klubet e tjera për futbollistët Matip, Shaqiri, Chamberlain dhe Divock Origin.

Sipas mediave në Angli, trajnerit Klopp nuk po i hyjnë në punë futbollistët e lartpërmendur dhe ka vendosur që të i vë në shitje.

Pra, gjatë afatit të verës mesfushorin kosovar, Xherdan Shaqirin mund ta shohim në një klub tjetër evropian.

Të ngjajshme

E bukur, Arbër Zeneli i jep epërsinë Kosovës, shënon gol

albswiss.com

Më në fund vjen koha e Milot Rashicës

albswiss.com

Trajneri i Milan: Man Utd janë favoritë, por ne kemi histori në përballjet me ta

albswiss.com