Alb'swiss TV
Showbiz

Loredana nuk i ndahet për asnjë moment jetës luksoze

loredana-nuk-i-ndahet-per-asnje-moment-jetes-luksoze

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe është vetura luksoze që mori vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kush feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me Pavarësinë e Shqipërisë

albswiss.com

Një femër me fat si nusja e Labit, sapo pranoi një dhuratë shumë të veҫantë

albswiss.com

Ish-reja e Danit lajmërohet për herë të parë pas ndarjes nga i fejuari

albswiss.com