Alb'swiss TV
Showbiz

Loredana nuk i ndahet për asnjë moment jetës luksoze

loredana-nuk-i-ndahet-per-asnje-moment-jetes-luksoze

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe është vetura luksoze që mori vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ryva një super-femër pas lindjes së djalit, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit

albswiss.com

A i ka prishur raportet me Shkurte Fejzën, më në fund përgjigjet Remzie Osmani

albswiss.com

Pak ditë pas lindjes së djalit, më në fund publikohet një foto e Shkurte Gashit

albswiss.com