Alb'swiss TV
Showbiz

Lorik Cana me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

lorik-cana-me-postim-prekes-pas-vdekjes-se-ismet-pejes

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja.

Ismet Peja ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare, përcjell ORAinfo.

E ky lajm pikëlloi famijen, kolegët dhe të gjithë ata që e njohën.

Një prej tyre është edhe futbollisti Lorik Cana mërzinë e tij e ka shprehur përmes një postimi në Instastory./ORAinfo/

Të ngjajshme

Learta tregon se për çka e ka marrë malli

albswiss.com

Ndodh e papritura: Pas 18 muajsh martesë ndahen çifti shumë i njohur

albswiss.com

Mozzik do të “çmendet” kur ta sheh këtë foto të Loredanës

albswiss.com