Alb'swiss TV
Showbiz

Lorik Cana me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

lorik-cana-me-postim-prekes-pas-vdekjes-se-ismet-pejes

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja.

Ismet Peja ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare, përcjell ORAinfo.

E ky lajm pikëlloi famijen, kolegët dhe të gjithë ata që e njohën.

Një prej tyre është edhe futbollisti Lorik Cana mërzinë e tij e ka shprehur përmes një postimi në Instastory./ORAinfo/

Të ngjajshme

Rrëfehet Blero, tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën

albswiss.com

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

albswiss.com

Fitorja e Haxhi Krasniqit, kështu i reagon ish e dashura e tij!

admin